אודות

"אימון מתחיל עם הכוונות הטובות ביותר – מנוי בחדר כושר, אופניים , נעלי כושר חדשות, ואולי שעון כושר יקר. אבל אחרי שהמוטיבציה הראשונית עוברת, הציוד מוצא עצמו בארון והמנוי לחדר כושר ממשיך לחינם..

זו הסיבה שהתחלנו את BodyBoss. רצינו ליצור מוצר שבו תשתמש בפועל, שוב ושוב. ולא רק בשביל מכורים לכושר, אלא בשביל כולם, החל מהחדשים בתחום הכושר ועד לאלה שמבלים את מרבית חייהם על הליכון. הגישה שלנו נעימה, אמפתית ומעוררת מוטיבציה.

Ceo
ובגלל שהתחיל משהו חדש זאת משימה קשה ולדבוק בה לאורך זמן זו משימה קשה עוד יותר, הגדרנו את מטרתנו לבנות קהילה של חברים מסיבית ותומכת. ב- BodyBoss תוכלו למצוא מאמנים וחברים לאימון המעודדים אתכם כל יום, מציעים עצות ונותנים לכם מוטיבציה שתגרום לכם להזיע ולהרגיש נהדר עם ההתקדמות שלכם.


הגישה שלנו עובדת. מאז ההשקה, דורגנו כחדר הכושר הביתי מספר 1 באמזון, ויש לנו דירוג מוכר של 4.7 מתוך 5.0. אפילו ב WalMart אומרים כי BodyBoss הוא אחד ממוצרי האימון הביתי הנמכרים ביותר.

אבל מס '1 אינו מספיק טוב עבורנו. אנו רוצים להמשיך ולבנות את אמון לקוחותינו מאימון לאימון. ואנחנו רוצים להקים את קהילת חובבי הכושר הגדולה בעולם, שכולם מעודדים אחד את השני לנוע קצת יותר ולהיות קצת יותר בריאים. זו הסיבה שאנחנו מציגים עיצובים חדשים ,תכניות אימון וסרטונים חדשים כדי להמשיך ולשפר ולהמשיך להיות רלוונטיים.

אז בואו הצטרפו אלינו! אנחנו לא יכולים לחכות שתבדקו את שיטת BodyBoss ונתמכר לכושר ביחד!"

רוס אולטוריק,

מנכ"ל BodyBoss

דילוג לתוכן